
Світлодіодна стрічка Ardero LS807ARD 24В 5500K 50м
- В наявності
- Код: 8160
119 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги та особливості стрічки Ardero LS807ARD 24В 14.4Вт/м IP65 5500K 50м (80284):
Технічні характеристики можуть змінюватися в залежності від партії
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ardero |
| Кількість світлодіодів | 60 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індекс кольоропередачі, CRI | >80 |
| Гарантія | 36 місяців |
| Довжина | 50 м мм |
| Корельована колірна температура | 5500K |
| Кратність різки | 50 мм |
| Напруга, В | 24 |
| Потужність в робочому режимі Pon, W | 14,4 |
| Ступінь захисту | IP65 |
| Тип світлодіодів | 5050SMD |
| Ширина | 10 мм мм |
- Ціна: 119 ₴


