
Світлодіодна стрічка Ardero LS812ARD 24В 6500K 50м
- В наявності
- Код: 8130
76 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги та особливості стрічки Ardero LS812ARD 24В 9.6Вт/м IP20 6500K 50м (80286):
Технічні характеристики можуть змінюватися в залежності від партії
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ardero |
| Кількість світлодіодів | 120 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індекс кольоропередачі, CRI | >80 |
| Гарантія | 36 місяців |
| Довжина | 50 м мм |
| Корельована колірна температура | 6500K |
| Кратність різки | 25 мм |
| Напруга, В | 24 |
| Потужність в робочому режимі Pon, W | 9,6 |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Тип світлодіодів | 2835SMD |
| Ширина | 8 мм мм |
- Ціна: 76 ₴


