Реле напруги ZUBR D16 призначені для захисту обладнання від надмірних коливань напруги в мережі. При настанні аварійної ситуації реле вимикає навантаження. Застосовується в однофазних мережах змінного струму (230 В)
Затримка подачі навантаження
Після стабілізації напруги активується таймер затримки подачі навантаження. Ви можете налаштувати його тривалість від 3 до 600 с. Для обладнання, чутливого до частих відключень напруги (наприклад, для холодильників, кондиціонерів і теплових насосів), рекомендований час затримки становить 120-180 с.
Надійність компонентів і безпеку при експлуатації
Корпус пристроїв виготовлений з негорючого полікарбонату. Це підвищує безпеку при використанні реле. А використання в схемотехніці німецьких конденсаторів EPCOS в 3-4 рази подовжує термін служби в порівнянні з аналогами інших виробників.
зручне налаштування
Управління пристроєм відбувається тільки трьома кнопками. Цифровий екран відображає значення напруги і системну інформацію. Він допомагає легко верхню і нижню межу допустимого напруги, а також спрощує навігацію в меню.
легкий монтаж
Установка реле здійснюється в розподільний щиток на стандартну DIN-рейку шириною 35 мм. Клеми пристрою забезпечують надійний контакт в силовий частина корпусу.
Гарантійний термін 60 місяців
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ZUBR |
| Країна виробник | Україна |
| Час спрацьовування | 0.02 сек |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Перетин проводів, що підключаються | 16 кв.мм |
| Тип монтажу | На DIN рейку |
| Мінімальна робоча температура | -5 град. |
| Максимальна робоча температура | 45 град. |
| Дисплей | Так |
| Індикація | Цифрова |
| Колір світлодіода | Червоний |
| Маса | 210 г |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Термін служби | 5 років |
| Технічні характеристики | |
| Кількість фаз | 1 |
| Номінальний струм | 16 А |
| Максимальний струм | 25 А |
| Номінальна напруга котушки | 230 В |
| Номінальна робоча напруга змінного струму | 230 В |
| Мінімальна напруга спрацьовування | 120 В |
| Максимальна напруга спрацьовування | 280 В |
| Максимальна потужність | 3500 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 66 мм |
| Висота | 85 мм |
| Ширина | 53 мм |
| Основна | |
| Тип реле | електромагнітне |
| Година затримки включення навантаження | 3-600 секунд |
| Кількість комутацій під навантаженням не менше | 100 000 циклів |
- Ціна: 1 034 ₴




