Повербанк 50000mAh TITANUM 741S 22.5W White (TPB-741S-W) призначений для зарядки планшетів, смартфонів, мобільних телефонів та інших пристроїв та гаджетів. Він дозволяє підтримувати улюблені гаджети в робочому стані тривалий час в поході, подорожі, поїздці чи в разі відсутності електроенергії. Корпус виготовлений з АБС пластику, властивості якого забезпечують стійкість повербанка до високих температур і захист внутрішніх компонентів від механічних пошкоджень. Має вбудований LED-ліхтар, який стане в нагоді у разі потреби додаткової підсвітки, та дисплей, який відображає рівень заряду батареї. Оснащений ручкою, яка полегшує процес транспортування виробу. В комплект разом із повербанком входить кабель USB-C для його заряджання.
Вхідна напруга: для Micro USB – 5V/2A, 9V/2A, 12V/1.5A (18W); для USB-C – 5V/3A, 9V/2A, 12V/1.5A (18W).
Вихід USB-А підтримує технологію QC 3.0 (Quick Charge) із значеннями: 5V/4.5A, 5V/3A, 9V/2A, 12V/1.5A (22.5W).
Вихід USB-C підтримує технологію PD (Power Delivery) із значеннями: 5V/3A, 9V/2.22A, 12V/1.67A (20W).
Гарантія – 12 місяців.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Titanum |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Універсальна батарея |
| Ємність акумулятору | 50000 мА/год |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Зарядка батареї | Від USB |
| Вихідна напруга | 5 В |
| Особливості | Дисплей, Ліхтарик, Ремінець на руку |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Білий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Максимальна потужність W | 20 |
| Індикація | С дисплеем |
| Призначення | Для ноутбука |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 71 мм |
| Ширина | 65 мм |
| Висота | 144 мм |
| Вага | 984 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вхідна напруга | MicroUSB: DC5V/2A, 9V/2A, 12V/1.5A(18W); Type-C: DC5V/3A, 9V/2A 12V/1.5A(18W) |
| Тип роз'єму | Micro USB, USB-C, 2xUSB-A |
| Вихідна напруга: | USB1 & USB2: DC 5V/4.5A, 5V/3A, 9V/2A, 12V/1.5A (22.5W); Type-C: DC 5V/3А, 9V/2.22А, 12V/1.67А (20W |
- Ціна: 1 800 ₴







