
LED драйвер для панелей VIDEX VL-Pb604W/VL-Pb606W 60W
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 28513/ VL-D-Pb60
307 ₴
Показати оптові ціни- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
Драйвер VIDEX VL-D-Pb60 призначений для перетворення та стабілізації електричної напруги, забезпечує безпечну й стабільну роботу LED-панелей і захист від перепадів напруги. Дана модель сумісна з LED панелями VIDEX VL-Pb604W та VL-Pb606W. Драйвер не підходить для затемнення джерела світла.
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
- Вхідна потужність (Pin): 60W (Вт)
- Вхідна напруга: AC 175-250V (В), 50/60 Hz (Гц)
- Вхідний струм: 300mA (мА)
- Вихідна потужність (Pout): 54W (Вт) Max
- Вихідна напруга: DC 160-180V (В)
- Вихідний струм: 300mA (мА)
- Потужність без навантаження (Pno): <0.50W (Вт)
- Потужність в режимі очікування (Psb): 0.00W (Вт)
- Потужність в мережевому режимі очікування (Pnet): 0.00W (Вт)
- ККД при повному навантаженні (EF): 90%
- Коефіцієнт потужності (cos φ1): ≥0.9
- Клас захисту від пилу та вологи: IP20 (забезпечено захист від твердих сторонніх предметів розміром більше 12мм. Захист від вологи не передбачено)
- Клас захисту від ураження електричним струмом: II
- Діапазон робочих температур: -20°С ~ +45°С.
a) Ta: +45°C — температура навколишнього середовища, за якої виріб може працювати штатно та безпечно.
b) Tc: +75°C — максимально допустима температура корпусу (у контрольній точці).
Драйвер не підлягає утилізації разом із побутовими відходами. Гарантійний термін виробу складає 3 роки.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Videx |
| Країна виробник | Китай |
| Тип комплектуючого | Драйвер для світильника |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Вага | 171 г |
| Тип встановлення | Стельовий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Габаритные размеры | |
| Довжина | 20 см |
| Ширина | 2.3 см |
| Висота | 1.7 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Частота | 50/60 Hz |
| Потужність: | 60W |
| Напруга: | AC 175-250 V |
| Регулювання освітленості (димер): | Не підтримує |
| Коефіцієнт потужності (cos φ1): | 0.9 |
| Максимальна сила струму: | 300mA |
| Ефективність: | 90% |
| Сумісність: | VL-Pb604W, VL-Pb606W |
| Вихідна потужність: | 54 W (Max) |
| Вихідна напруга: | DC 160-180V/0.3A |
| Робоча температура: | -20°C ~ + 45°С |
- Ціна: 307 ₴




