
Датчик руху та освітленості VIDEX VL-SPW15W 220V 1200W IP65 інфрачервоний білий
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 28935/ VL-SPW15W
380 ₴
Показати оптові ціни- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
Інфрачервоний датчик руху та освітлення VIDEX SPW15 допомагає керувати системою освітлення та фіксує переміщення об'єктів. Датчик автоматично вмикає та вимикає освітлення в залежності від виявлення руху в зоні дії сенсора. Ідеально підійде для освітлення промислових, складських об'єктів, паркових, прибудинкових територій, зон відпочинку, доріг тощо. Не боїться дощу адже має захист IP65 завдяки чому може використовуватись як в приміщеннях так і на вулиці. Рекомендована висота встановлення – 1.8 - 2.5м.
- Затримка піддається регулюванню в діапазоні 10с – 15хв.
- Завдяки класу захисту IP65 датчик має захист від бруду та води тому може спокійно використовуватись як в приміщеннях з високим рівнем вологи так і на вулиці без шкоди для пристрою.
- Час спрацювання - 0.6 - 1.5м/с.
- Дозволяє регулювати світловий поріг спрацювання (LUX) в діапазоні від 3Лк до 2000Лк.
- Потужність холостого ходу - <0.6Вт.
- Дистанція виявлення – до 12м (за температури <24°C).
- Максимальна потужність навантаження: лампа розжарювання загального освітлення - 1200Вт; люмінесцентна лампа - 400Вт; світлодіодна (LED) лампа - 300Вт.
- Кут нахилу датчика піддається регулюванню по горизонтальні 30°, а по вертикальні – 180°.
- Кут виявлення при встановленні датчика на горизонтальні поверхні становить 160°, а на вертикальні – 45°.
- Гарантійний термін виробу – 3 роки.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Videx |
| Країна виробник | Китай |
| Мінімальна затримка контролю | 10 сек |
| Захист обладнання від води і пилу IP | IP65 |
| Мінімальна робоча температура | -20 °С |
| Максимальна робоча температура | 40 °С |
| Живлення | Мережа 220В |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Дальність виявлення руху: | 12 м |
| Тип датчика | Вбудований |
| Способи установки | Настінний |
| Кут огляду | 160 град. |
| Потужність | 1200 Вт |
| Основна | |
| Освітленість, вмикання і вимикання | < 3-2000 Lx |
| Частота: | 50/60 Hz |
| Відносна вологість: | < 93% |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Білий |
| Матеріали: | Полікарбонат |
| Вага: | 160г |
| Розміри: | 51.5mm x 80mm x 119.5mm |
| Кут виявлення: | Гориз. 160°, Верт. 45° |
- Ціна: 380 ₴

