
LED світильник ART IP65 овальний VIDEX VLE-BHFO-115 11W 5000K 220V
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 29178 / VLE-BHFO-115
403 ₴
Показати оптові ціни- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
LED світильник ART IP65 овальний VIDEX 11W 5000K - високотехнологічне джерело світла. Призначений для використання в промисловому секторі, муніципальних ЖКГ об'єктах і присадибних ділянках. Служить для освітлення під'їзних площ, сходових клітин, гаражів, складських та інших приміщень з підвищеним рівнем вологості і пилу. Має високий ступінь стійкості до зовнішнього впливу, широкий діапазон робочої температури і напруги. Після монтажу не вимагає обслуговування на протязі всього періоду експлуатації. Його розміри становлять усього 190x113x40мм.
Довговічний, має високий ступінь захисту від негативного впливу зовнішнього середовища. Світильник володіє високим захистом від ударів IK07 і високим ступенем пиле - та вологозахисту IP65.
Світильник має світловіддачу - 75Лм/Вт. Сумарна сила світлового потоку становить 820Лм. Джерелом світла слугують світлодіоди, які практично не нагріваються і забезпечують якісне, рівномірне освітлення. Під час роботи світильника відсутнє мерехтіння, інфрачервоне або ультрафіолетове випромінювання. Колірна температура - 5000К (максимально наближений до денного світла). Кут розсіювання світла - 120°, що дозволяє якісно освітити приміщення.
Стійкий до великої кількості включень та виключень (20 000). Ресурс роботи - 30 000 годин. Буде служити довго, що підтверджується гарантією - 2 роки. Заощаджує на експлуатаційних витратах, пов’язаних з відсутністю необхідності ремонту та заміни ламп або комплектуючих. При виготовленні використовуються тільки безпечні матеріали.
Може використовуватися як при низьких, так і при високих температурах. При підключенні напряму до мережі забезпечить стабільну роботу при перепадах напруги. Робочий діапазон напруги 180-260В дозволяє використовувати світильник на об’єктах з нестабільною або низькою напругою.
Вбудована клемна колодка для зручного і надійного підключення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Videx |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 220 г |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Джерело світла | LED module |
| Колірна температура | 5000K |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Потужність | 11 Вт |
| Світловий потік | 825 лм |
| Світловіддача | 75 лм/Вт |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Спосіб освітлення | Локальне освітлення |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип освітлення | Світильник |
| Клас енергоефективності (EU): | F |
| Клас енергоефективності (UA): | А + |
| Клас ударостійкості, IK: | 07 |
| Коеф. збереження світловіддачі в кінці номінал. терміну служби: | ≥94.8% |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пікова сила світла: | 263 кд |
| Регулювання освітленості (димер): | Не підтримує |
| Рівномірність кольору (SDCM): | <6 |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип цоколя | Немає цоколя |
| Час запуску: | Миттєвий старт (<1 сек) |
| Додаткові характеристики | |
| Індекс передачі кольору, не менше | 80 |
| Датчик руху | Ні |
| Коефіцієнт потужності | 0.7 |
| Кут випромінювання світла | 120 град. |
| Лампочка в комплекті | Так |
| Максимальна робоча температура | 40 град. |
| Мінімальна робоча температура | -20 град. |
| Форма плафона | Овальна |
| Розміри | |
| Висота | 4 см |
| Довжина | 19 см |
| Ширина | 11.3 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Максимальна сила струму | 95mA |
- Ціна: 403 ₴
- Спосіб упаковки: 1шт в упаковці






