
LED світильник IP65 лінійний магістральний VIDEX BNWL05 36W 1.2М 5000K 220V
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 28970/ VL-BNWL05-36125B
960 ₴
Показати оптові ціни- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
Має високий показник світловіддачі 160Лм/Вт. Сумарна сила світлового потоку становить 5760Лм. Під час роботи світильника відсутнє мерехтіння. Колірна температура - 5000К (денне світло). Кут розсіювання світла - 140°, що дозволяє якісно освітити приміщення.
Корпус виготовлено із високоякісного полікарбонату (PC), що робить даний світильник стійким до пошкоджень та більш витривалим під час експлуатації. Клас захисту від ураження електричним струмом - I. Клас захисту від ударів - IK08. Клас захисту від пилу та вологи - IP65, що забезпечує надійний захист від зовнішніх впливів, адже клас захисту означає повний захист від пилу (пилонепроникність), тобто пристрій повністю герметичний і не пропускає навіть найдрібніші частинки пилу, а також має захист від водяних струменів з будь-якого напрямку, тому світильнику не страшні дощ, волога чи миття під тиском.
Стійкий до великої кількості вмикань і вимикань - 25 000. Ресурс роботи становить 50 000 годин. Світильник має високу якість, надійність та довговічність у щоденній експлуатації. Гарантійний термін - 5 років. Робоча напруга AC 220-240В. При виготовленні використовуються тільки безпечні матеріали. Світильник не містить ртуті та інших шкідливих для здоров'я речовин. Не підлягає утилізації у вигляді побутових відходів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Videx |
| Країна виробник | Китай |
| Застосування освітлення | Для ЖКГ |
| Тип освітлення | Світильник |
| Спосіб освітлення | Загальне освітлення |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Тип лампи | LED світильник промисловий SMD |
| Потужність | 36 Вт |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Мінімальна робоча температура | -20 град. |
| Максимальна робоча температура | 40 град. |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Вага | 1090 г |
| Колір | Чорний |
| Кут розсіювання | 140 град. |
| Тип цоколя | Немає цоколя |
| Матеріал плафона, підвісок | Полікарбонат |
| Колірна температура | 5000K |
| Колір арматури (підстави) | Чорний |
| Форма плафона | Прямокутна |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Потужність лампи | 36 Вт |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 5760 лм |
| Світлова віддача | 160 лм/Вт |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1180 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Висота | 62 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип монтажу | Накладний, підвісний |
| Клас енергоспоживання | C |
| Максимальна сила струму | 174mA |
| Термін служби | 5 років |
| Індекс передачі кольору, не менше | 90 |
| Робоча напруга (В) | AC 170-265 V |
| Тип світильника | Загального освітлення |
| Регулювання освітленості (димер): | Не підтримує |
| Час запуску: | Миттєвий старт (<1 сек) |
| Кількість циклів Ввім/Вимк: | 25000 |
| Коеф. збереження світловіддачі в кінці номінал. терміну служби: | ≥96% |
- Ціна: 960 ₴
- Спосіб упаковки: 1шт в упаковці

