
Реле мультифункціональне 1ф 32А MF2-32 RED двомодульне ZUBR
- Немає в наявності
- Код: ZUBR MF2- 32 RED
2 006 ₴
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
Мультифункціональне реле
Мультифункціональне реле ZUBR MF призначене для захисту однофазної електромережі від недопустимих відхилень напруги, а також перевищення споживання струму та активної потужності. За допомогою нього ви можете обмежувати споживану активну потужність підключеного обладнання. Реле діє за принципом відсікача: при перевищенні встановлених значень — вимикає навантаження.
- Опис
- Характеристики
- Відгуки
- Купити в магазині
Мультифункціональне реле
Мультифункціональне реле ZUBR MF призначене для захисту однофазної електромережі від недопустимих відхилень напруги, а також перевищення споживання струму та активної потужності. За допомогою нього ви можете обмежувати споживану активну потужність підключеного обладнання. Реле діє за принципом відсікача: при перевищенні встановлених значень — вимикає навантаження.
Затримка вмикання навантаження
Реле відновить подачу навантаження через установлений час після завершення аварійної ситуації та стабілізації напруги в мережі. Ви можете налаштовувати час затримки подачі напруги від 3 до 600 с. Для чутливого до частих увімкнень/вимкнень живлення обладнання (холодильники, кондиціонери та ін.) ми рекомендуємо встановлювати значення затримки на 120-180 с.
Ви можете налаштовувати затримку вимкнення навантаження при безпечному перевищенні споживання струму та активної потужності. Діапазон часу затримки становить від 0 до 240 с.
Подача напруги відбудеться після закінчення часу затримки (спрацює зелений індикатор).
Точність вимірювання напруги та струму
Реле забезпечує високий рівень точності вимірювання рівня напруги, струму та активної потужності завдяки використанню алгоритму True RMS. Але ви можете відредагувати відображення цих параметрів згідно з вашим контрольним пристроєм.
Безпека при використанні
Корпус пристрою виконаний із негорючого полікарбонату. Також реле оснащене термодатчиком, який захищає від перегріву.
Просте керування
Керування мультифункціональним реле здійснюється лише трьома кнопками. Для встановлення верхньої та нижньої межі допустимої напруги використовується відповідно верхня та нижня кнопки. Середня кнопка відкриває меню, де ви можете налаштовувати максимальний струм і споживану потужність. У меню встановлюється час затримки вмикання напруги, а також час вимкнення подачі навантаження при перевищенні допустимих значень струму та потужності.
Реле зберігає критичні значення напруги, струму та активної потужності в енергонезалежній пам’яті.
Зручний монтаж
Мультифункціональне реле встановлюється в розподільний щиток на стандартну DIN-рейку. Ширина пристрою становить лише 53 мм.
Приклад монтажної схеми ZUBR MF63 на автоматиці Hager завантажити
Приклад монтажної схеми ZUBR MF63 на автоматиці Schneider завантажити
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ZUBR |
| Країна виробник | Україна |
| Час спрацьовування | 0.02 сек |
| Перетин проводів, що підключаються | 16 кв.мм |
| Тип монтажу | На DIN рейку |
| Мінімальна робоча температура | -5 град. |
| Максимальна робоча температура | 45 град. |
| Дисплей | Так |
| Індикація | Цифрова |
| Колір світлодіода | Червоний |
| Маса | 190 г |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Термін служби | 5 років |
| Технічні характеристики | |
| Кількість фаз | 1 |
| Номінальний струм | 32 А |
| Максимальний струм | 40 А |
| Номінальна напруга котушки | 230 В |
| Номінальна робоча напруга змінного струму | 230 В |
| Мінімальна напруга спрацьовування | 120 В |
| Максимальна напруга спрацьовування | 280 В |
| Максимальна потужність | 7300 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 66 мм |
| Висота | 85 мм |
| Ширина | 36 мм |
| Основна | |
| Тип реле | поляризоване |
| Година затримки включення навантаження | 3-600 секунд |
| Кількість комутацій під навантаженням не менше | 10000циклів |
| матеріал корпусу | негорючий полікарбонат |
| Час відключення навантаження при зниженні напруги: | 176-210 В — 10 с, 164-176 В — 0,5 с, нижні 164 В — 0,04 с |
| Основна межа струму: | 0,5-32 А |
| Обмеження активної потужності: | 0,1-7,3 кВА |
| Точність вимірювання сили струму: | 0,5-63 А ±0,1-0,3 А |
| Проф. затримка відключення: | Є |
| Час відключення навантаження при перевищенні напруги: | 0,1-10,0 с (≥100 В), не более 0,03 с (<100 В) |
| Час затримки включення навантаження: | 3-600 с |
| Час затримки вимкнення навантаження: | 0-240 с |
| Користувальницькі характеристики | |
| Термозахист | є |
- Ціна: 2 006 ₴







