
Бокс пластиковий 1-2 мод К2 ФП Білмакс ( Б00011306 )
- Готово до відправки
- Код: Б00011306
20 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Бокс пластиковий 1-2 мод К4 ФП Білмакс ( Б00011306 ) характеристики:
- Тип монтажу: накладний
- Материал корпусу: пластик
- Колір корпусу: білий
- Тип дверцят: без дверцят
- Габаритні розміри ГхШхВ: 45х45х130 мм
- Ступінь захисту: IP20
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Білмакс |
| Країна виробник | Україна |
| Тип продукції | Готовий продукт |
| Тип використання | Для внутрішніх робіт |
| Тип корпусу | Щит монтажний |
| Варіант установки | Настінний |
| Тип монтажу | Навісний |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 45 мм |
| Глибина | 45 мм |
| Висота без опор | 130 мм |
| Конструктивні особливості | |
| Кількість відсіків | 1 |
| Кількість модулів | 2 |
| Введення кабелю | Через підставу шафи |
| Додаткові характеристики | |
| Колір шафи | Білий |
| Поставка шафи | В зібраному вигляді |
- Ціна: 20 ₴

