
Світлодіодна LED стрічка PROLUM™ 24V; СОВ; 320; LED; IP20; Series "PRO", Синій
- Немає в наявності
- Код: 350006
116 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світлодіодна стрічка СОВ PROLUM™ 24V 320 LED IP20 Series "PRO" є тонкою друкованною платою, з одного боку якої напаяні світлодіоди, а з іншого знаходиться наклеюють основа.
Основне застосування світлодіодної стрічки СОВ PROLUM™ 24V 320 LED IP20 Series "PRO":
Для інтер'єрного освітлення:
- Натяжних стель
- Підсвічування меблів
- Робочої зони кухні
- Ванної кімнати
Для підсвічування зовнішніх об'єктів:
- Виділити контури будівлі
- Освітлення вітрин, вивісок
- Об'єктів реклами
- Контурній підсвічування фар
Переваги світлодіодної стрічки СОВ PROLUM™ 24V 320 LED IP20 Series "PRO":
- Висока якість продукту
- Відповідність стандартам ROHs, CE
- Економія до 90% електроенергії
- Простота монтажу
- Широкий спектр застосування
- Надійність
- Доступна вартість
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | PROLUM |
| Країна виробник | Китай |
| Колір світіння | Синій |
| Стан | Новий |
| Тип освітлення | Світлодіодна стрічка |
| Потужність | 12 Вт |
| Тип світлодіодів | COB |
| Напруга | 24 В |
| Ступінь захисту, IP | IP20 |
| Кількість метрів в бабіні | 5 м |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Інтервал різання | 5 см |
| Світловий потік | 1200 лм |
| Кут свічення | 120 град. |
| Ширина | 8 мм |
| Світлодіодів шт/м | 320 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сила струму | 0.50 А/метр |
| Серія | "SG" |
| Робоча температура | -25 до 40 °C |
| Паковання | 5 м 1(1 паковання) |
| <b>Код товару</b> | 350045 |
| Яскравість на світлодіод | 24-26 Lm\Led |
| Мінімальне замовлення | 5 метрів (1 паковання) |
| CRI | 90% |
| Одиниці виміру | м |
| Виробник світлодіодів | SAMSUNG |
| Тип светодиода | COB |
| Країна виробника товару | Китай |
| Термін експлуатації LED | 50,000 годин |
| Колір підкладки (плати) | Біла |
- Ціна: 116 ₴





