
Вимикач 2-клавішний прохідний Ardero Soft механізм 10А EV122-W білий
- Готово до відправки
- Код: 80711
200 ₴
+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Вимикач ARDERO SOFT - це досконала конструкція, матеріали якої забезпечують тривалий термін експлуатації
та здатні витримувати критичні температури, гарантуючи безпеку. Універсальний і досконалий дизайн додасть
вишуканості та комфорту будь-якому приміщенню.
ЗНИЖКА 10% ПРИ ЗАКАЗУ ФУРНІТУРИ ARDERO SOFT НА СУММУ ВІД 2000 ГРН
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardero |
| Країна виробник | Китай |
| Тип вимикача | Прохідний |
| Спосіб установки | Вбудований |
| Кількість клавіш | 2 шт. |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Білий |
| Колір кнопки | Білий |
| Підсвічування | Ні |
| Напруга | 250 В |
| Номінальний струм | 10 А |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 74.3 мм |
| Висота | 74.3 мм |
| Ширина | 41.6 мм |
- Ціна: 200 ₴
- Спосіб упаковки: 14 шт в опакованні

