
Розетка із заземленням + USB-A 18W та Type-C 20W Ardero Soft механізм 16А ER123USB-B чорний
- Немає в наявності
- Код: 8647/80750
1 060 ₴
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
Розетки з додатковими виходами USB/Type-C та заземленням Ardero ER123USB-B Soft
Серія Soft. Естетика і комфорт у кожному дотику
Механізм можливо комбінувати з рамками інших кольорів, що дає більше варіантів для дизайну та персоналізації інтер'єру
Переваги та особливості розетки з додатковими виходами USB/Type-C Ardero ER123USB-B Soft 18W/20W із заземленням чорного кольору:
- Контактна група зі срібно-нікелевого сплаву
- Фронтальна панель та внутрішній блок виготовлені із ударостійкого полікарбонату
- Гальванізований супорт товщиною 1мм із системою стикування
- Оксамитова текстура поверхні
- Додаткові роз’єми USB-А та Type-C
- Швидке заряджання до 20 Вт
- Високоякісне фарбування
- Міцний корпус
- Захист від механічних пошкоджень
- Надійні гвинтові затискачі
- Діапазон напруги 100-250В
- Номінальна сила струму 16 А
- Переріз кабелю до 2,5 кв.мм
- Ступінь захисту IP20
- Рамка купується окремо
- Гарантія 60 місяців
Технічні характеристики можуть змінюватися в залежності від партії
Гарантія 5 років на електрофурнітуру Ardero Soft — це підтвердження високої якості та надійності продукції. Таке рішення вигідне як для побутового, так і для комерційного використання, забезпечуючи стабільну роботу та зниження витрат на обслуговування. Обираючи Ardero Soft, ви інвестуєте в довгострокову безпеку та ефективність.
Сфери застосування електрофурнітури Ardero Soft
Електрофурнітура Ardero Soft для дому та комерційних приміщень — оптимальне рішення для квартир і будинків, офісів, бізнес-центрів, готелів, ресторанів і торгових об’єктів. Підходить для сучасних інтер’єрів: світлий мінімалізм (скандинавський стиль), сучасний стриманий дизайн, технологічний стиль (smart home, high-tech), а також преміум інтер’єри — дизайнерські апартаменти, шоуруми, готелі. Розетки та вимикачі Ardero Soft розраховані на інтенсивне використання, зберігають зовнішній вигляд роками, ідеально підходять для дизайнерських проєктів та призначені для використання всередині приміщень.
ЗНИЖКА 10% ПРИ ЗАКАЗУ ФУРНІТУРИ ARDERO SOFT НА СУММУ ВІД 2000 ГРН
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ardero |
| Країна виробник | Китай |
| Спосіб установки | Вбудований |
| Колір корпусу | Чорний |
| Матеріал корпусу | Полікарбонат |
| Матеріал контакту | Бронза |
| Номінальний струм | 16 А |
| Напруга | 230 В |
| Перетин проводів, що підключаються | 2.5 кв.мм |
| Заземлення | Так |
| Захисна кришка | Ні |
| Захисні шторки | Ні |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стан | Новий |
| Можливість підзарядки від USB | Так |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 74.3 мм |
| Висота | 74.3 мм |
| Ширина | 41.6 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Можливість заряджання від USB | Так |
- Ціна: 1 060 ₴
- Спосіб упаковки: 20 шт в опакованні







