
Заглушка Ardero Soft механізм EV111B-W білий
- В наявності
- Код: 8638/ 80726
90 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
Заглушки Ardero EV111B-W Soft
Серія Soft. Естетика і комфорт у кожному дотику
Механізм можливо комбінувати з рамками інших кольорів, що дає більше варіантів для дизайну та персоналізації інтер'єру
Переваги та особливості заглушки Ardero EV111B-W Soft білого кольору :
- Фронтальна панель та внутрішній блок виготовлені із ударостійкого полікарбонату
- Гальванізований супорт товщиною 1мм із системою стикування
- Оксамитова текстура поверхні
- Високоякісне фарбування
- Міцний корпус
- Захист від механічних пошкоджень
- Охайне та надійне закриття місць для розеток та вимикачів, які ви зможете використати у майбутньому
- Гарантія 60 місяців
Технічні характеристики можуть змінюватися в залежності від партії
Гарантія 5 років на електрофурнітуру Ardero Soft — це підтвердження високої якості та надійності продукції. Таке рішення вигідне як для побутового, так і для комерційного використання, забезпечуючи стабільну роботу та зниження витрат на обслуговування. Обираючи Ardero Soft, ви інвестуєте в довгострокову безпеку та ефективність.
Сфери застосування електрофурнітури Ardero Soft
Електрофурнітура Ardero Soft для дому та комерційних приміщень — оптимальне рішення для квартир і будинків, офісів, бізнес-центрів, готелів, ресторанів і торгових об’єктів. Підходить для сучасних інтер’єрів: світлий мінімалізм (скандинавський стиль), сучасний стриманий дизайн, технологічний стиль (smart home, high-tech), а також преміум інтер’єри — дизайнерські апартаменти, шоуруми, готелі. Розетки та вимикачі Ardero Soft розраховані на інтенсивне використання, зберігають зовнішній вигляд роками, ідеально підходять для дизайнерських проєктів та призначені для використання всередині приміщень.
ЗНИЖКА 10% ПРИ ЗАКАЗУ ФУРНІТУРИ ARDERO SOFT НА СУММУ ВІД 2000 ГРН
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ardero |
| Країна виробник | Китай |
| Спосіб установки | Вбудований |
| Кількість роз'ємів | 1 |
| Колір корпусу | Білий |
| Матеріал корпусу | Полікарбонат |
| Номінальний струм | 16 А |
| Напруга | 230 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стан | Новий |
| Можливість підзарядки від USB | Так |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 74.3 мм |
| Висота | 74.3 мм |
| Ширина | 41.6 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Можливість заряджання від USB | Так |
- Ціна: 90 ₴
- Спосіб упаковки: 14 шт в опакованні






