
Трековий шинопровід PROLUM™ M27; 220V; Врізний - P28; Чорний 2М
- В наявності
- Код: 781021
549 ₴
+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Комплектація шинопровода: - Конектор живлення 1шт - Заглушка 1шт
| Основні | |
|---|---|
| Тип світильника | Врізний |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | Немає цоколя |
| Колір | Чорний |
| Виробник | PROLUM |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 2000 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір корпусу | Чорний |
| Ступінь захисту | IP20 (не вологозахищений) |
| Робоча напруга | 220V |
| Тип товару | Трековий шинопровід 220V |
| Гарантія | 2 роки |
| Робоча температура | -25 до +40 ° С |
| Матеріал | Алюміній |
| Клас якості | PRO |
| Розміри | 33,4x19,3 |
| Тип шинопроводу | Врізний для натяжних стель |
| Одиниці виміру | м |
| Країна виробника товару | Китай |
| Категорія товару | Трековий шинопровід 220V |
| Кратність | 2 |
- Ціна: 549 ₴

