
Комутатор мережевий POE GV-016-D-09+2P
- Готово до відправки
- Код: 21311
1 410 ₴
+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Мережний комутатор (PoE) — це пристрій, призначений для підключення до мережі та подачі електроенергії на камери спостереження за кабелями Ethernet. Його основна мета — об'єднати камери в одну мережу з NVR (мережевим відеореєстратором) і передавати дані (аудіо та відео) для цілей запису. Мережевий комутатор допомагає знизити витрати на проводку та полегшує встановлення камер.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GreenVision |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 1 |
| Висота | 44 мм |
| Вхідна напруга | 100–240 В, 50/60 Гц |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 200 мм |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Ширина | 118 мм |
- Ціна: 1 410 ₴





