
POE інжектор GV-001/04
- Готово до відправки
- Код: 9652
444 ₴
+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
4 канальний комутатор GV-001/04 підтримує передачу і даних на 4 пристрої при послідовному підключенні POE ретрансляторів. Максимальна дистанція між пристроями - 80 метрів. Максимальна довжина передачі при підключенні 3 POE ретрансляторів до кінцевого споживача 80х4 = 320 метрів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GreenVision |
| Висота | 30 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Довжина | 130 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0,27 |
| Вхідна напруга | 110–264 В змінного струму, 50/60 Гц |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал корпусу | Пластик |
- Ціна: 444 ₴








