
Куточок монтажний GV CM-U350
- Готово до відправки
- Код: 3651
67 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Куточок монтажний GV CM-U350 призначений для кріплення електромагнітного замка GV LEMG-350 до скляних поверхонь. Матеріал виготовлення & ndash; U-подібний металевий профіль. Тип кріплення & ndash; накладної за допомогою болтів.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GreenVision |
| Загальні | |
| Висота | 28 мм |
| Довжина | 180 мм |
| Ширина | 43 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0,23 |
| Сумісність | електромагнітний замок GV-LEMG-350 |
| Тип | монтажні куточки U-образні |
| Тип дверей | скляні |
- Ціна: 67 ₴







