
Куточок монтажний GV CM-L180
- Готово до відправки
- Код: 3645
319 ₴
+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
L-подібний куточок для кріплення електромагнітного замка GV LEMG-180. Матеріал виготовлення - металевий сплав. Тип монтажу - накладній за допомогою саморізів. Куточок монтажний GV CM-L180 розроблений для установки на металевих, дерев"яних і металопластикових дверях.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GreenVision |
| Загальні | |
| Висота | 30 мм |
| Довжина | 170 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0,14 |
| Сумісність | електромагнітний замок GV-LEMG-180 |
| Тип | монтажні куточки L-образні |
| Тип дверей | металеві, дерев'яні та металопластикові |
- Ціна: 319 ₴


