
Лампа Lemanso LED 1.5W T20 E14 120LM 6500K 230V прозора / LM3084 для холодильника
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 559142/LM3084
65 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Лампа Lemanso світлодіодна 1,5 E14 COB 6500K - лампа для холодильника. Лампа є аналогом лампи розжарювання потужністю 12W. Має тривалий ресурс роботи, що становить 30 000 годин. Є надійною заміною звичних ламп розжарювання
Технічні характеристики можуть змінюватись в залежності від партії.
Усі лампочки перед відправкою перевіряються на справність !!! Гарантійний термін 12 місяців
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Lemanso |
| Країна виробник | Китай |
| Вид запчастини | Лампочка |
| Основні | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Світловий потік | 120 Лм |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 20 мм |
| Довжина | 57 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Напруга | 230 В |
| Тип цоколя | Різьба |
| Цоколь | E14 |
| Кількість в упаковці | 100 шт. |
| Максимальна кольорова температура | 6500 К |
| Міцність | 1.5 Вт |
| Кут світіння | 270 град. |
| Форма лампочки | Капсула |
| Еквівалентна потужність лампи розжарювання | 12 Вт |
| Колір колби лампочки | Прозорий |
| Термін експлуатації ламп | 30000 час |
| Робоче положення | Універсальна |
- Ціна: 65 ₴

