-4%Світлодіодна LED стрічка PROLUM™ 12V; 2835\120; IP20; Series "S", Білий (5500-6000К)
- В наявності
- Код: 320021
45 ₴
43 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світлодіодна LED стрічка 12V PROLUM IP20 2835 120 Series "S" являє собою тонку друковану плату, з одного боку якої напаяні світлодіоди, а з іншого знаходиться наклеюють основа.
Основне застосування світлодіодної стрічки 12V PROLUM IP20 2835 120 Series "S":
Для інтер'єрного освітлення:
- Натяжних стель
- Підсвічування меблів
- Робочої зони кухні
- Ванної кімнати
Для підсвічування зовнішніх об'єктів:
- Виділити контури будівлі
- Освітлення вітрин, вивісок
- Об'єктів реклами
- Контурне підсвічування фар
Переваги світлодіодної стрічки 12V PROLUM IP20 2835 120 Series "S":
- Висока якість продукту
- Відповідність стандартам ROHs, CE
- Економія до 90% електроенергії
- Простота монтажу
- Широкий спектр застосування
- Надійність
- Доступна вартість
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | PROLUM |
| Користувальницькі характеристики | |
| <b>Код товару</b> | 320021 |
| CRI | 75% |
| Гарантія | 12 місяців |
| Одиниці виміру | м |
| Кількість світлодіодів | 120 шт./метр шт. |
| Кратність | 5 |
| Кратність різання | 2,5 см (3 світлодіоди) |
| Мінімальне замовлення | 5 метрів (1 паковання) |
| Споживана потужність | 9.6 Вт/метр Вт |
| Виробник світлодіодів | EPISTAR |
| Робоча температура | -25 до 40 °C |
| Робоча напруга | 12V |
| Розміри | 8 х 5000 мм |
| Світловий потік | 950 Лм/м |
| Серія | "S" |
| Сила струму | 0.80 А/метр |
| Термін експлуатації LED | 40,000 годин |
| Ступінь захисту | IP20 (не вологозахищена) |
| Країна виробника товару | Китай |
| Тип светодиода | SMD 2835 |
| Тип товару | Світлодіодна стрічка |
| Кут розсіювання | 120° |
| Паковання | 5 м 1(1 паковання) |
| Колір | Білий (5500-6000К) |
| Колір підкладки (плати) | Біла |
| Ширина стрічки | 8 мм |
| Яскравість на світлодіод | 22-24 Lm\LED |
- Ціна: 43 ₴





