
Світлодіодна лінійка PROLUM 5630\144 12V + 3М скотч PRO
- Немає в наявності
- Код: 320054
178 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світлодіодна лінійка PROLUM 5630 144 12V + 3М скотч PRO представляється собою алюмінієву плату з джерелом випромінювання.Підкладка оснащено самоклейкой, що дозволяє спростити монтажні роботи.
Підкладка виконана з промислового алюмінію, який виконує функції:
- Знижує рівень тепловіддачі
- Захищає функціональні деталі від пошкоджень
- Служить в якості кріплення
Світлодіодна лінійка PROLUM 5630 144 12V + 3М PRO скотч з успіхом застосовуються:
- При створенні зовнішньої реклами
- Освітлення вітрин, полиць, ніш
- В архітектурному підсвічуванні
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | PROLUM |
| Колір світіння | Білий |
| Тип освітлення | Світлодіодна стрічка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Білий (5500-6000К) |
| Ступінь захисту | IP20 (не вологозахищена) |
| Робоча напруга | 12V |
| Кут розсіювання | 120° |
| Гарантія | 12 місяців |
| Робоча температура | -20 до 40 °C |
| Клас якості | PRO |
| <b>Код товару</b> | 44 |
| Кратність різання | 4 см (6 світлодіодів) |
| Тип светодиода | SMD 5630 |
- Ціна: 178 ₴



