
Світлодіодний неон PROLUM™ 6x12, IP68, 24V, Series "FX", Білий, PRO
- В наявності
- Код: 150015
202 ₴
+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світлодіодний неон PROLUM™ 6x12, IP68, 24V
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | PROLUM |
| Користувальницькі характеристики | |
| <b>Код товару</b> | 150015 |
| CRI | 80% |
| Гарантія | 12 місяців |
| Одиниці виміру | м |
| Клас якості | "FX" |
| Кількість світлодіодів | 120 шт./метр шт. |
| Кратність | 1 |
| Кратність різання | 1 см (1 світлодіод) |
| Матеріал | Силікон із домішками ПВХ |
| Мінімальне замовлення | 1 метр (відрізний товар) |
| Особливість | з білою оболонкою |
| Споживана потужність | 12 Вт/метр Вт |
| Виробник світлодіодів | EPISTAR |
| Робоча температура | -25 до 40°С |
| Робоча напруга | 24V |
| Розміри (ШхВ) | 6х12 |
| Світловий потік | 22-24 Lm\LED |
| Серія | "FX" |
| Сила струму (А) | 0.50 А/метр |
| Термін експлуатації LED | 50,000 годин |
| Ступінь захисту | IP68 (максимальний захист) |
| Країна виробника товару | Китай |
| Тип светодиода | SMD 2835 |
| Тип товару | Світлодіодний неон |
| Кут розсіювання | 120° |
| Паковання | 50 м (1 паковання) |
| Колір | Білий (5500-6000К) |
- Ціна: 202 ₴





