
Контролер RGB Mi Light RF 4 zone 18A, Пульт управління
- В наявності
- Код: 402015
540 ₴
+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Контролер RGB Mi Light (RF 4 zone 18A Пульт управління) необхідний для управління кольором і яскравістю світлодіодних RGBстрічок. З завантаженими в пам'ять одну або кілька програм.
Основні функції Контролера RGB Mi Light (RF 4 zone 18A Пульт управління):
- Змінювати яскравість світіння
- Швидкість перемикання
- Змінний кольору в режимі плавного і стрибкоподібного перемикання.
Переваги Контролера RGB Mi Light (RF 4 zone 18A Пульт управління):
- Відповідність стандартам ROHs, CE
- Широкий асортименту моделей
- Надійність
- Доступна вартість
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | MiLight |
| Користувальницькі характеристики | |
| <b>Код товару</b> | 402015 |
| Вихідний струм | 18A |
| Гарантія | 1 рік |
| Міцність | 216W Вт |
| Потрібен шлюз для під'єднання | Немає |
| Пульт керування | Сенсорний |
| Робоча температура | -20 до 40 °C |
| Робоча напруга | 12V, 24V |
| Сила струму (А) | 18.0А |
| Сумісність | З можливістю керування зонами |
| Спосіб керування | Пульт сенсорний |
| Тип зв'язку | Радіо (RF) |
| Тип пристрою | RGB контролер |
- Ціна: 540 ₴


