
Контролер PROLUM SPI RGB (21 кнопка; IR; 6A;)
- Немає в наявності
- Код: 402018
158 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Контролер PROLUM SPI RGB(IR 21 кнопка 6A) необхідний для управління кольором і яскравістю світлодіодних RGB стрічок. З завантаженими в пам'ять однією або декількома програмами.
Основні функції Контролера PROLUM SPI RGB (IR 21 кнопка 6A):
- Змінювати яскравість світіння
- Швидкість перемикання
- Змінний кольору в режимі плавного і стрибкоподібного перемикання.
Переваги Контролера PROLUM SPI RGB (IR 21 кнопка 6A):
- Відповідність стандартам ROHs, CE
- Широкий асортименту моделей
- Надійність
- Доступна вартість
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | PROLUM |
| Користувальницькі характеристики | |
| <b>Код товару</b> | 402018 |
| Вихідний струм | 6A |
| Гарантія | 1 рік |
| Додатково | 1024px |
| Одиниці виміру | шт. |
| Міцність | 72W Вт |
| Потрібен шлюз для під'єднання | Немає |
| Підтримка | WS2811;WS2812 |
| Пульт керування | Кнопковий |
| Робоча температура | -20 до 40 °C |
| Робоча напруга | 12V, 24V, 5V |
| Сила струму (А) | 6.0А |
| Сумісність | Для SMART неону та SMART стрічки |
| Спосіб керування | Пульт кнопковий |
| Ступінь захисту | IP20 (не вологозахищений) |
| Країна виробника товару | Китай |
| Тип зв'язку | Інфрачервоний (IR) |
| Тип пристрою | SPI контролер |
- Ціна: 158 ₴


