
Блок живлення PROLUM™ 12V, 180W, 15A, 9 каналів, Series "ССTV"
- Немає в наявності
- Код: 221012
1 157 ₴
+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дев’ятиканальний 15А блок живлення PROLUM 180W 12V (IP20,15A,9CH) в металевому корпусі з замком. Використовується в системах безпеки для забезпечення безперебійного живлення для відеокамер, охоронних датчиків і приладів, а також іншого слаботочного обладнання з живленням 12В.
Переваги блоків живлення PROLUM 180W 12V (IP20,15A,9CH):
- Відповідність стандартам ROHs, CE
- Захист від короткого замикання
- Захист від перевантаження
- Контроль на всіх стадіях виробництва
- Довгий термін експлуатації
- Доступна вартість
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PROLUM |
| Користувальницькі характеристики | |
| <b>Код товару</b> | 221012 |
| Вхідна напруга | 100V-265V |
| Вихідна напруга | 12V В |
| Гарантія | 2 роки |
| Одиниці виміру | шт. |
| Захист | Захист від короткого замикання, Захист від перегрівання, Захист від перенапруги |
| Коефіцієнт потужності | 84% |
| Міцність | 180W Вт |
| Підстроювання вихідної напруги | Є (+/- 10%) |
| Робоча температура | -25 до 40°С |
| Серія | "CCTV" |
| Сила струму (А) | 15.0А |
| Ступінь захисту | IP20 (Негерметичний) |
| Країна виробника товару | Китай |
| Тип джерела живлення | Імпульсний |
| Тип корпусу | Блоки живлення в металевому боксі |
| Тип охолодження | Пасивне |
| Тип товару | Блок живлення |
- Ціна: 1 157 ₴








