
Бездротова поворотна камера GV-201-IP-M-DOС30-30 SD
- Готово до відправки
- Код: 30283
1 727 ₴
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
ОписБездротова поворотна камера GV-201-IP-M-DOС30-30 SD
Надійний захист з використанням IP камери відеоспостереження GV-201-IP-M-DOС30-30 SD
Навіть найдрібніші деталі не вислизнуть від Вашої уваги. Ідеальна якість зображення і фіксації відео, як вдень, так і вночі, завдяки 3-мегапіксельній матриці. Інтелектуальні можливості моделі: поворот камери на 360°, повідомлення при русі та прямування за об'єктом, налаштування запису на microSD. Модель має високий рейтинг стійкості до атмосферних впливів IP66, що гарантує надійну роботу на вулиці.

IP Wi-Fi камера GV-201-IP-M-DOС30-30 SD - універсальний помічник для домашнього відеоспостереження. Для підключення не потрібно прокладання додаткових кабельних мереж. Просто підключіть камеру до розетки та настройте Wi-Fi з'єднання.

Повне зображення з охопленням 360°
Переглядайте всі кути та усувайте сліпі зони за допомогою вертикального та горизонтального обертання камери. Збільшуйте або зменшуйте цифрове зображення, щоб побачити кожну деталь поблизу або далеко. Камера з двома об'єктивами – 3МП + 3МП. Камеру можна встановити на стелю, стіну чи стовп за допомогою універсального монтажного кронштейна.
Високий рівень всепогодного захисту
IP камера зовнішнього спостереження має високий рівень захисту від шкідливих впливів навколишнього середовища - IP66. Екстремально висока або низька температура не вплине на роботу камери.


Надійний спосіб зберігання архівів
IP камера 6MP GreenVision обладнана слотом для SD-карти. Такий спосіб архівації зручний, тому що можна легко переносити необхідні файли на інші носії та зберігати їх необхідну кількість часу. Завдяки вбудованому мікрофону, ви можете не тільки переглядати відео, але і прослуховувати аудіо. Це дасть змогу отримати додатковий рівень інформації або доказів.
Вулична IP камера відеоспостереження — захист території 24/7
Режими денного та нічного бачення. Камера забезпечує однаково якісне зображення у світлий і темний час доби, а також у похмуру (дощ, сніг, туман) погоду. Потужне інфрачервоне підсвічування дальністю до 30 метрів забезпечує достатній рівень освітлення вночі. Підсвічування автоматично активується, коли стає темно.

Можливість автономної роботи в разі вимкнення електроенергії
До камери можна під'єднати блок безперебійного живлення, який забезпечить стабільну та безперебійну роботу системи відеоспостереження, незалежно від наявності електроенергії в загальній мережі живлення.

Віддалений перегляд з вашого смартфона за допомогою програми iCSee. Дивіться відеозаписи в реальному часі. Можливість налаштування параметрів системи, відтворення збережених подій тощо.
Завантажте мобільний додаток iCSee і отримуйте повідомлення про виявлення руху:
Карта пам'яті не входить до комплектації!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GreenVision |
| Загальні | |
| Висота | 170 мм |
| Довжина | 95 мм |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 95 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Об'єктив | |
| Тип об'єктива | Фіксований |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Вага (кг) | 0,41 |
| Фокусна відстань | 3.6 |
| Кут огляду | По горизонталі: 96°; По вертикалі: 51°; По діагоналі: 115° |
| Потужність (W) | 24 |
| Тип камери | Wi-Fi (IP) |
- Ціна: 1 727 ₴












