
Розетка одинарна із заземленням біла матова VIDEX NOTA (VF-NT-SK1G-WH)
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 28869/ VF-NT-SK1G-WH
155 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
align="justify">Розетки VIDEX NOTA мають м’яку, комфортну для дотику поверхню завдяки Soft-touch покриттю. Корпус виготовлений з полікарбонату і поліаміду, а металеві елементи – зі сталі, заліза й міді, що забезпечує високу міцність, надійність і довговічність конструкції. Монтажна частина корпусу є вогнетривкою, чим забезпечує захист вашого приміщення від непередбачуваних ризиків. Фурнітура має надтонкий корпус, що робить майже непомітною на стіні та надає інтер’єру охайного, акуратного та сучасного вигляду. Клас захисту IP20 дозволяє встановлювати фурнітуру лише в сухих приміщеннях.
Дана модель є одинарною розеткою. Має заземлення, що підвищує безпеку, знижуючи ризик ураження електричним струмом.
Білий матовий колір корпусу охайно виглядатиме в інтер’єрі та візуально розширюватиме простір. Фурнітура такого кольору легко впишеться в будь-який інтер’єр — від класичного до мінімалізму, зберігаючи відчуття легкості та порядку.
ЗНИЖКА 10% При замовленні фурнітури VIDEX на суму ВІД 2000 грн ЗНИЖКА 10%
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Videx |
| Країна виробник | Китай |
| Спосіб установки | Вбудований |
| Колір корпусу | Білий |
| Матеріал корпусу | Полікарбонат |
| Матеріал контакту | Бронза |
| Номінальний струм | 16 А |
| Напруга | 250 В |
| Перетин проводів, що підключаються | 2.5 кв.мм |
| Заземлення | Так |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 74 мм |
| Висота | 80 мм |
- Ціна: 155 ₴
- Спосіб упаковки: 20 шт в опакованні

