Новинка

Світлодіодна LED стрічка PROLUM™ 2835\240; IP67; 220V; Series "S" Нейтральний-Білий (3800-4300K)
- В наявності
- Код: 361016
126 ₴/м
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світлодіодна LED стрічка PROLUM™ 2835 240; IP67; 220V; Series "S"
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | PROLUM |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Тип освітлення | Світлодіодна стрічка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Нейтральний-Білий (3800-4300K) |
| Ступінь захисту | IP67 (вологозахищена) |
| Робоча напруга | 220V |
| Світловий потік | 2400 Лм/м |
| Кут розсіювання | 120° |
| Сила струму | 0.04 А/метр |
| Тип товару | Світлодіодна стрічка |
| Серія | "S" |
| Гарантія | 12 місяців |
| Робоча температура | -25 до 40 °C |
| Паковання | 50 м (1 паковання) |
| Розміри | 14 х 5 мм |
| <b>Код товару</b> | 361016 |
| Кратність різання | 10 см |
| Яскравість на світлодіод | 20-22 Lm\LED |
| Мінімальне замовлення | 1 метр (відрізний товар) |
| CRI | 90% |
| Одиниці виміру | м |
| Ширина стрічки | 14 мм |
| Виробник світлодіодів | EPISTAR |
| Тип светодиода | SMD 2835 |
| Країна виробника товару | Китай |
| Термін експлуатації LED | 40,000 годин |
| Колір підкладки (плати) | Біла |
- Ціна: 126 ₴/м


