-6%Світлодіодна LED стрічка PROLUM™ 12V; IP20; 2835\120; S-TYPE; Series "S" Світло-Рожевий
- В наявності
- Код: 320138
54 ₴
51 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Замовлення від 10 м
LED стрічка PROLUM™ 12V; IP20; 2835 120; S-TYPE; Series "S"
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | PROLUM |
| Колір світіння | Рожевий |
| Тип освітлення | Світлодіодна стрічка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Світло-рожевий |
| Ступінь захисту | IP20 (не вологозахищена) |
| Робоча напруга | 12V |
| Кут розсіювання | 120° |
| Сила струму | 0.75 А/метр |
| Тип товару | Світлодіодна стрічка |
| Серія | "S" |
| Гарантія | 12 місяців |
| Паковання | 10 м (1 паковання) |
| <b>Код товару</b> | 320138 |
| Кратність різання | 2,5 см (3 світлодіоди) |
| Додатково | Аксесуари для неонового розсіювача |
| Мінімальне замовлення | 10 метрів (1 паковання) |
| Одиниці виміру | м |
| Ширина стрічки | 6 мм |
| Країна виробника товару | Китай |
| Термін експлуатації LED | 50,000 годин |
| Кратність | 10 |
| Колір підкладки (плати) | Біла |
- Ціна: 51 ₴



