
Бездротова поворотна камера GV-202-IP-M-DOС40-30 SD
- Готово до відправки
- Код: 30284/1
1 375 ₴
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
ОписБездротова поворотна камера GV-202-IP-M-DOС40-30 SD
Надійний захист з використанням IP камери відеоспостереження GV-202-IP-M-DOС40-30 SD
Навіть найдрібніші деталі не вислизнуть від Вашої уваги. Ідеальна якість зображення і фіксації відео, як вдень, так і вночі, завдяки 4-мегапіксельній матриці. Інтелектуальні можливості моделі: поворот камери на 360°, повідомлення при русі та прямування за об'єктом. Модель має високий рейтинг стійкості до атмосферних впливів IP66, що гарантує надійну роботу на вулиці.

IP Wi-Fi камера GV-202-IP-M-DOС40-30 SD - універсальний помічник для домашнього відеоспостереження. Для підключення не потрібно прокладання додаткових кабельних мереж. Просто підключіть камеру до розетки та настройте Wi-Fi з'єднання.

Повне зображення з охопленням 360°
Переглядайте всі кути та усувайте сліпі зони за допомогою вертикального та горизонтального обертання камери. Збільшуйте або зменшуйте цифрове зображення, щоб побачити кожну деталь поблизу або далеко. Камеру можна встановити на стелю, стіну чи стовп за допомогою універсального монтажного кронштейна.
Високий рівень всепогодного захисту
IP камера зовнішнього спостереження має високий рівень захисту від шкідливих впливів навколишнього середовища - IP66. Екстремально висока або низька температура не вплине на роботу камери.


Надійний спосіб зберігання архівів
IP камера 4MP GreenVision обладнана слотом для SD-карти. Такий спосіб архівації зручний, тому що можна легко переносити необхідні файли на інші носії та зберігати їх необхідну кількість часу. Завдяки вбудованому мікрофону, ви можете не тільки переглядати відео, але і прослуховувати аудіо. Це дасть змогу отримати додатковий рівень інформації або доказів.
Вулична IP камера відеоспостереження — захист території 24/7
Режими денного та нічного бачення. Камера забезпечує однаково якісне зображення у світлий і темний час доби, а також у похмуру (дощ, сніг, туман) погоду. Потужне інфрачервоне підсвічування дальністю до 30 метрів забезпечує достатній рівень освітлення вночі. Підсвічування автоматично активується, коли стає темно.

Можливість автономної роботи в разі вимкнення електроенергії
До камери можна під'єднати блок безперебійного живлення, який забезпечить стабільну та безперебійну роботу системи відеоспостереження, незалежно від наявності електроенергії в загальній мережі живлення.

Віддалений перегляд з вашого смартфона за допомогою програми iCSee. Дивіться відеозаписи в реальному часі. Можливість налаштування параметрів системи, відтворення збережених подій тощо.
Завантажте мобільний додаток iCSee і отримуйте повідомлення про виявлення руху:
Карта пам'яті не входить до комплектації!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GreenVision |
| Країна виробник | Китай |
| Тип камери | Wi-Fi |
| Форм-фактор | Поворотний |
| Застосування | Внутрішня/Вулична |
| Режим зйомки "День/ніч" | Так |
| Наявність ІЧ-підсвічування | Так |
| Дальність ІЧ-підсвічування | 30 м |
| Стан | Новий |
| Матриця | |
| Роздільна здатність матриці | 2560х1440 |
| Об'єктив | |
| Тип об'єктива | Фіксований |
| Фокусна відстань | 3.6 мм |
| Загальні | |
| Захист обладнання від води і пилу IP | IP66 |
| Кут повороту | 90 град. |
| Мінімальна робоча температура | -35 град. |
| Максимальна робоча температура | 60 град. |
| Довжина | 95 мм |
| Ширина | 95 мм |
| Висота | 140 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Вага (кг) | 0,36 |
| Кут огляду | По горизонталі: 96°; По вертикалі: 51°; По діагоналі: 115° |
| Потужність (W) | 24 |
- Ціна: 1 375 ₴












