
Магнітний трековий шинопровід PROLUM™ M25; 220V; для натяжної стелі - P26; Чорний 2M
- В наявності
- Код: 771008
1 125 ₴
+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Магнітний трековий шинопровід PROLUM™ M25; для натяжної стелі - P26;
Комплектація:
- Декоративна накладка 1шт
- Заглушки 2шт
| Основні | |
|---|---|
| Тип світильника | Накладний |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | Немає цоколя |
| Колір | Чорний |
| Виробник | PROLUM |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 2000 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір корпусу | Чорний |
| Ступінь захисту | IP20 (не вологозахищений) |
| Робоча напруга | 220V |
| Тип товару | Магнітний трековий шинопровід 220V |
| Гарантія | 5 років |
| Робоча температура | -25 до +40 ° С |
| Матеріал | Алюміній |
| Клас якості | PRO |
| Розміри | 62x59 мм |
| Тип шинопроводу | Врізний для натяжних стель |
| Одиниці виміру | м |
| Країна виробника товару | Китай |
| Категорія товару | Магнітний трековий шинопровід 220V |
| Кратність | 2 |
- Ціна: 1 125 ₴



